בנאלי

בנאלי

סקס בנאלי כבר התחיל לשעמם אותי, מצאתי את עצמי מתחיל לוותר על הזדמנויות לסקס, כי הכול כבר הרגיש לי אותו דבר.

אני גבר מיני אוהב סקס ואת בנות המין היפה, אבל בשלב מסוים רציתי לנסות משהו חדש, משהו שעוד לא עשיתי בחיי .

שמעתי המון סיפורים בסביבה הקרובה שלי על נערות ליווי ושירותי סקס אשר מוסיפים קצת צבע ועניין לחיי השגרה , ומצאתי את עצמי חושב יותר ויותר על להזמין אלי את שירותיה של נערת ליווי זו או אחרת מפעם לפעם. לא היו חסרות נערות כאלו, רק לחפש ולהתקשר. היון השוק הזה הרבה יותר פתוח וזמין מבעבר.

ערב אחד, אחרי שחזרתי מבילוי של שעה בפאב השכונתי, בסיומו זל יום עבודה מתיש, מצאתי את עצמי בוהה בטלוויזיה אחרי המקלחת כשאני לא קולט מה משודר באותו הרגע ומחשבותיי נדדו לכיוון של סקס והשכרת שירותים אלו.

התקשרתי לאחד מאותם מספרי טלפון שהופיעו באינטרנט, הגעתי לטלפון של נערת ליווי בשם אנה. דיברנו כמה דקות כשהיא שואלת אותי מה אני אוהב ואני נותן תשובות של הדברים שאני רוצה ומצפה מהסקס, אנה  נקבה במחיר, שאלה למקום המפגש וסיכמנו שתגיע לביתי כשאני נותן כתובת מדויקת.

אנה  הגיעה כעבור שעה ואני מצאתי את עצמי מחכה לה בציפייה דרוכה של נער בגיל ההתבגרות, בכל זאת, פעם ראשונה שאני שוכב עם נערת ליווי ולא ידעתי למה בדיוק לצפות והאם זה יהיה שונה מהסקס הרגיל שלי.

כשהיא הגיעה מצאתי את עצמי עומד מול בחורה מולטית מדהימה, תלתלים מושלמים שהקיפו פנים משורטטות, שפתיים חושניות ועיניים מטריפות, ועוד לא אמרתי מילה על גופה. הכול היה במקום הצורה מושלמת והיא באה בשמלה צמודה אשר הבליטה את חמוקיה, ללא חזייה שתחזיק את החזה המושלם שלה. היא לא הייתה צריכה, שדיה עמדו זקופים ומוצקים, פטמותיה זקורות מעבר לבד השמלה..

לאחר שנכנסה השענתי אותה לקיר, נלחץ אליה, מתחיל לנשק כל פיסת עור חשופה. הרמתי את שמלתה מחליק את ידי בין רגליה כלפי מעלה. היא לבשה חוטיני, ולא הייתה לי בעיה לדחוף במהירות את אצבעותיי לתוך הנרתיק שלה. היא פישקה את רגליה והחלה לנוע בארוטיות וחושניות במקביל לקצב אצבעותיי, הרגשתי את הרטיבות והחום שבין רגליה. אנה שלחה יד למכנסיי, מורידה אותם ממני בקלות ולופתת את הזין העומד שלי בידה, הוא מרשים בנוכחותו, מוכן לפעולה.

את הזיון הראשון עשינו בעמידה, תוך שאני משעין אותה לקיר ומזיין אותה בעוצמות חזקות. גמרתי מהר.

לאחר זמן מה התחלנו שוב, כשאני כבר במיטה בחדר, אנה מצצה לי את הזין עד שעמד כמו טיל בליסטי והתרוממה מעלי יושבת עליו מכניסה אותו לתוכה ורוכבת עליו באקסטזה. התיישבתי כשאני בתוכה, הופך אותה על גבה ונשכב מעליה. היא קיפלה פנימה את רגליה, פותחת לקראתי עוד קצת את הכוס שלה, נגנבתי לגמרי. הוצאתי אותו, הפכתי אותה על בטנה ונכנסתי לכוס שלה מאחורה. הלילה הזה היה בלתי נשכח, עד הבוקר הזדיינו עוד פעמיים כשאני מממש פנטזיות עם אותה נערת ליווי. הכסף שהיא קיבלה ניתן בתחושת סיפוק ועונג….

מצאתי ריגושים חדשים בסקס.