דירות דיסקרטיות ושומר הראש

דירות דיסקרטיות ושומר הראש

לאחר שקיבלה איומים על חייה, במסגרת מאבקי שליטה של שני ארגוני פשע בדרום, הצמיד איציק לאשתו שומר ראש. הוא עמד בראשו של ארגון פשע גדול ואכזרי, ולמרות תחנוניה של ענבל להפסיק עם זה ולפתוח בחיים חדשים במקום אחר, הוא לא היה מוכן לשמוע מכלום. הוא היה עסוק במלחמה בשטח, לא מודע למה שמתחולל בתוך ביתו. שי, שומר הראש, היה צמוד לענבל בכל מקום בו הייתה. שקט ונינוח, משרה עליה הרגשת בטחון שכל כך הייתה חסרה לה בגלל איציק. הזמן עשה את שלו, ובלי משים הם מצאו את עצמם נמשכים אחד לשנייה משיכה חייתית. ענבל שיתפה את שי בכל רחשי ליבה, הוא היה איש סודה, וכיוצא שייטת הוא ידע לשמור לעצמו סודות ודברים רבים. בוקר אחד שי מצא את ענבל בוכה בחדרה, בזמן שאיציק יצא מהבית. הוא אנס אותה לאחר שלא נענתה לו מרצונה, והלך.

היא נרגעה לאט בתוך חיבוקו, מרגישה את הלמות ליבו כנגדה. הם פחדו לעשות משהו, במיוחד בתוך הבית, מרגישים שכבר לא יכולים להחזיק את עצמם יותר ולהתאפק. שי מצא את עצמו מאונן ללא הרף בדמיינו אותה במיטתו. למרות הפחד מאיציק, מצאו את עצמם שי וענבל יום אחד בעיר אחרת, באחת מאותן דירות דיסקרטיות בחיפה קטנות, מושכרת לפי שעות. הדלת נסגרה אחריהם ושי משך אותה אליו, הזין שלו לחוץ כנגד תחתוניו, כואב מחשק ותשוקה. שדיה של ענבל תפוחים בידיו, והוא איבד שליטה על עצמו, והוריד ממנה את בגדיה חסר אוויר.

"אה, אה, אה" גנחה כשהרים אותה והנחית אותה על הזין שלו שחיכה לה, כולו נכנס לכוס שלה, אשכיו מתנגשים בישבנה כשנכנס ויצא ממנה בפראות."אההה, איזה חמה את, אני מת", נשף, מגביר את הקצב "איזה כוס כבשן יש לך, אההה". תוך כדי זיון הלך אתה לחדר, משכיב אותה על המיטה. היא הרימה את עצמה אליו, מחבקת אותו בידיה ורגליה, דוחפת אותו עמוק יותר לתוכה. הם גמרו ביחד, נאנקים ומתנשפים.

הם החליפו דירות דיסקרטיות כדי לשמור על עצמם, יודעים שהם משחקים באש. אולם התשוקה שלהם הייתה בלתי נשלטת. שי זיין את ענבל ברכות, מעריץ כל חור בגופה, מביא אותה לגבהים חדשים כשהוא נמצא בתוכה, עם זין שלא מבייש אף אחד, אצבעותיו מצטרפות לחגיגה, בזמן שענבל פותחת אליו את עצמה.