תאומות זהות

תאומות זהות

אף אחד לא ידע לומר מי זאת מי. גיל ותמר היו תאומות זהות לחלוטין. אפילו נקודת החן שהייתה להן הייתה ממוקמת באותו מקום בדיוק בסנטרן. הן עשו הכול יחד, והיו בלתי מופרדות בעליל. הן היו תלמידות מצטיינות, וידעו מראש שאת המסלול שלהן בצבא הן יעשו ביחד כקצינות מן המניין. הזמן היחיד בו הן הופרדו היה שירותן הצבאי, והן שירתו בבסיסים שונים.

גיל ותמר היו שדות משחת, אוהבות את החיים הטובים, וחולות על סקס וכמה שיותר. תאומות חרמניות, שאפילו את הבתולין שלהן הן איבדו באותו יום בחוף הים. הן הגיעו להיות נערות ליווי  לגמרי במקרה. ערב אחד הן יצאו לבלות במועדון לילה בתל אביב , פתאום גיל קלטה מרחוק בחור גבוה וחתיך שנשען על הקיר והביט בהן מרחוק. מבטיו לא השאירו ספק בליבה, הוא הפשיט אותן במבטיו.

לשנייה אחת היא חשבה שהיא לא רואה טוב, היא ראתה אותו פעמיים. אולם מהר מאד היא קלטה שהוא תאום זהה והכוס שלה בער מייד בציפייה. הן אף פעם לא שכבו עם תאומים, ועוד זהים. את אותו לילה הם סיימו בחדר במלון, שני זוגות תאומים זהים. בסקס פרוע ביותר וחסר מעצורים, בבוקר למחרת הן הרגישו איך שורף להן הכוס מהסקס שהיה להן בלילה. הזין שלהם היה מדהים, והם ידעו לזיין כמו שני אלים.

כשגיל הפנתה מבטה הצידה בעודה שוכבת בנינוחות מסופקת, היא קלטה על השיטה חבילת שטרות כסף מקופלת. היא הרימה את החבילה ומצאה שם אלפיים שקל, עם פתק מוצמד אליהם "זה היה לילה בלתי נשכח, בחיים לא הזדיינו עם נערות ליווי זהות". נכתב שם "תודה על חוויה של פעם בחיים, הייתן גדולות".

גיל ותמר הביטו אחת בשניה, ובראשון חלפה לה מחשבה אחת מתואמת. הכסף שהן יכולות להרוויח מלהיות תאומות נערות ליווי היה אדיר! שמן הלך לפניהן, והן תמיד זומנו לסקס ביחד. הן היו חלומו הרטוב של כל גבר חרמן, לזיין במקביל שתי כוסיות חמות ולוהטות שדומות אחת לשניה כמו שתי טיפות מים. כמובן שהתעריף שלהן היה גבוה יותר, אולם הן הצדיקו כל שקל.